Teploty spadnou pod 15 °C

Teploty spadnou pod 15 °C
15.09.2013
Počasí v nadcházejícím týdnu bude deštivé a chladné, ráno 6 °C a ve dne často do 15 °C

Počasí v pondělí ovlivní okluzní fronta, kolem které k nám začne proudit od severozápadu studený vzduch a až ke konci pracovního týdne začne počasí u nás ovlivňovat oblast vyššího tlaku vzduchu. V pondělí bude zpočátku oblačno, místy s přeháňkami, postupně během dne od západu přibývání oblačnosti na zataženo a přidá se déšť. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí v Čechách na 12 až 16 °C, na Moravě na 15 až 19 °C.

V úterý bude zpočátku zataženo s deštěm, postupně od západu ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C, na západě Čech na 6 °C a denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C. Ve středu bude zpočátku oblačno až polojasno, postupně od západu zataženo s deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme proměnlivou oblačnost, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. V pátek bude oproti čtvrtku srážek méně. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C

Během víkendu očekáváme polojasno až oblačno a jen ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C. Výhled na další týden (od 23. 9.) naznačuje většinou polojasno, přechodně až oblačno, ojediněle s přeháňkami. Ranní minima okolo 11 až 7 °C a denní maxima okolo 15 až 19 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup