Teploty spadnou o 10 °C na normál

Teploty spadnou o 10 °C na normál
26.04.2019
Studená fronta přinese srážky zejména do Čech, teploty se po přechodu fronty dostanou na normální pro toto roční období, sucho se zejména na Moravě bude prohlubovat, protože Moravu zasáhnou srážky jen minimálně.

V noci na sobotu bude počasí ovlivňovat od západu postupující studená fronta, zpočátku zataženo s deštěm nebo s přeháňkami, ojediněle s bouřkami, na Moravě srážky jen ojediněle, největší úhrny očekáváme na severozápadě Čech. Během noci postupně ubývání srážek. Teploty klesnou na 12 až 8 °C. Vát bude mírný západní vítr. V sobotu bude zpočátku zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, postupně ubývání srážek a oblačnosti. Teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V noci na neděli bude oblačno až zataženo, ojediněle s přeháňkami nebo s deštěm. Teploty klesnou na 9 až 5 °C, na západě Čech až na 2 °C. Vát bude mírný západní vítr. Během dne už nás žádné velké srážky nečekají, obloha bude oblačná a místy se vyskytnou slabé přeháňky. Teploty vystoupí na 11 až 15 °C. Vát bude slabý severozápadní vítr.

 

frame-scrollup