Teploty se můžou vyšplhat nad 15 °C

Teploty se můžou vyšplhat nad 15 °C
17.10.2020
Příští dny se vrátí na velkou část našeho území sluneční paprsky a teploty se můžou vyšplhat k 18 °C, na některých místech je však potřeba počítat s mlhami a teploty budou nižší. Srážkám se během týdne nevyhneme.

V pondělí bude polojasno až oblačno, na severu ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Vát bude slabý jihozápadní vítr.

V úterý bude polojasno až oblačno, ojediněle s mlhami. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý jižní vítr.

Ve středu bude oblačno, ojediněle až zataženo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C, při vyjasnění až na 17 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

Ve čtvrtek bude polojasno, ráno a dopoledne místy s mlhami. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C.

V pátek a během víkendu očekáváme oblačno až zataženo, místy s deštěm nebo s přeháňkami. Ráno místy mlhy. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C, zpočátku až na 17 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 26. října, naznačuje zataženou až oblačnou oblohu, místy s občasnými přeháňkami. Uprostřed týdne přechodně polojasno. Ranní teploty klesnou zpočátku na 8 až 4 °C, postupně na 7 až 3 °C. Denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C, postupně na 7 až 11 °C.

 

frame-scrollup