Teploty porostou nad nulu, sníh bude tát

Teploty porostou nad nulu, sníh bude tát
12.12.2021
Počasí v týdnu bude většinou s velkou oblačností a srážky se budou vyskytovat minimálně, ve sněhové však budou přecházet většinou jen na horách.

V pondělí bude zataženo až oblačno, ojediněle se sněhovými, v Čechách dešťovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C, na severovýchodě až na -7 °C a denní teploty vystoupí na -2 až 2 °C, na západě až na 5 °C. Vát bude slabý západní vítr.

V úterý a ve středu bude zataženo až oblačno, ojediněle s mrholením. Ojediněle i polojasno. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C, na severovýchodě až na -6 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C, v Čechách až na 6 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme polojasno až oblačno, místy až zataženo. Ojediněle se slabými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C, při vyjasnění okolo 6 °C.

Během víkendu očekáváme polojasno až oblačno, místy až zataženo. Ojediněle se slabými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C, při vyjasnění okolo 7 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 20. prosince, naznačuje polojasnou až oblačnou oblohu, přechodně místy se slabými přeháňkami, většinou sněhovými. Ranní teploty klesnou zpočátku na 2 až -2 °C, postupně na -3 až -7 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 0 až 4 °C, postupně na -4 až 0 °C.

frame-scrollup