Teploty porostou k 22 °C, přidají se bouřky

Teploty porostou k 22 °C, přidají se bouřky
20.04.2014
Počasí během týdne bude polojasné až oblačné, místy s přeháňkami nebo s bouřkami a teplotami okolo 20 °C

Počasí na začátku týdne bude ovlivňovat tlaková níže nad střední Evropou, v dalších dnech budeme v nevýrazném tlakovém poli. Počasí tak bude polojasné až oblačné, místy s přeháňkami. Od jihovýchodu k nám bude proudit teplý vzduch. Velikonoční pondělí bude oblačné až zatažené, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, ojediněle s bouřkami. K večeru ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C. Vát bude mírný východní vítr.

V úterý a ve středu bude polojasno až oblačno, místy s přeháňkami nebo s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí v úterý na 18 až 22 °C, ve středu na 19 až 23 °C. Ve čtvrtek a v pátek očekáváme většinou oblačnou oblohu, místy s přeháňkami nebo s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 18 až 22 °C.

Během víkendu očekáváme většinou oblačnou oblohu, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, ojediněle s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí v sobotu na 18 až 22 °C, v neděli na 17 až 21 °C. V následujícím týdnu (od pondělí 28. 4.) očekáváme nadále většinou oblačnou oblohu, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou zpočátku na 10 až 6 °C, postupně na 8 až 4 °C. Denní teploty se budou pohybovat okolo 14 až 18 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup