Teploty o víkendu do 20 °C

Teploty o víkendu do 20 °C
06.04.2018
Velmi teplý víkend s jarním počasím je před námi, na obloze většinou slunečno, v dopoledních hodinách však místy s nízkou oblačností a s denními teplotami do 20 °C.

Počasí o víkendu bude pod vlivem tlakové výše a po její zadní straně k nám bude proudit velmi teplý vzduch od jihozápadu. Teploty ojediněle vystoupí až na 20 °C a čeká nás většinou slunečná obloha, avšak místy zejména v dopoledních hodinách až zataženo nízkou oblačností.

Počasí v noci na sobotu bude jasno až skoro jasno, teploty klesnou na 3 až -1 °C. Vát bude mírný východní vítr. Během dne nadále jasno, na Moravě postupně místy až zataženo nízkou oblačností. Teploty vystoupí na 14 až 18 °C. Vát bude mírný, na Českomoravské vrchovině až čerstvý jihovýchodní vítr.

Noc na neděli přinese nadále jasno až skoro jasno, teploty klesnou na 9 až 5 °C. Vát bude čerstvý, místy až mírný jihovýchodní vítr. Počasí v neděli bude jasné až skoro jasné, ráno místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností, ojediněle s mrholením. Teploty vystoupí na 15 až 19 °C, ojediněle až na 20 °C. Vát bude čerstvý, místy až mírný jihovýchodní vítr.

frame-scrollup