Teploty nadále vysoké, zaprší

Teploty nadále vysoké, zaprší
22.10.2013
Teploty budou nadále vysoké, ve středu a ve čtvrtek nás však zkropí déšť

Pomalu ale jistě k nám začíná zesilovat příliv teplého vzduchu od jihozápadu. Po teplém pondělí nás čekají ještě teplejší dny. Dnes, tedy v úterý bude oblačno až polojasno, místy zataženo nízkou oblačností, při něm místy s mrholením. Teplota vystoupí na 16 až 20 °C, při celodenní nízké oblačnosti okolo 14 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

Ve středu bude polojasno až oblačno, od západu postupně přibývání frontální oblačnosti a postupně se přidají přeháňky nebo občasný déšť. Zejména dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 14 až 10 °C a denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C, při nízké oblačnosti okolo 15 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr, který se bude postupně stáčet na západní.

Ve čtvrtek bude zpočátku oblačno až zataženo, zejména na Moravě zpočátku s doznívajícími přeháňkami nebo s občasným deštěm. Od západu postupně ubývání oblačnosti a srážek na polojasno. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C. Vát bude slabý jižní vítr. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup