Teploty nad nulou po celý týden

Teploty nad nulou po celý týden
12.02.2017
Během týdne bude počasí ovlivňovat rozsáhlá tlaková výše, takže bude pokračovat počasí beze srážek, avšak slunce se bude ukazovat na většině území pravidelně. Změna nastane až v pátek spolu se slabou studenou frontou a srážky pak vydrží i v dalších dnech.

V pondělí bude jasno až skoro jasno, ojediněle zataženo nízkou oblačností, zejména na severovýchodě území. Ranní teploty klesnou na -2 až -6 °C, ojediněle až na -8 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C, při nízké oblačnosti okolo 0 °C. Vát bude mírný východní vítr.

Od úterý do čtvrtku očekáváme jasno až skoro jasno, ojediněle zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na -3 až -7 °C, při nízké oblačnosti okolo -2 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C, při nízké oblačnosti okolo 1 °C.

V pátek očekáváme jasno až polojasno, ojediněle zataženo nízkou oblačností. Od severozápadu postupně přibývání oblačnosti, místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C, při zmenšené oblačnosti až na -6 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Přechodně místy polojasno. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 20. února, naznačuje oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Uprostřed týdne přechodně méně oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou zpočátku na 5 až 1 °C, postupně na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C.

frame-scrollup