Teploty klesnou k 15 °C a přidají se srážky

Teploty klesnou k 15 °C a přidají se srážky
03.10.2021
Na začátku týdne teploty okolo 20 °C avšak pozor na čerstvý vítr, v půlce týdne začne pršet a denní maxima klesnou k 15 °C. S víkendem oblačnosti i srážek výrazně ubude.

V pondělí bude jasno až polojasno, ráno místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Na západě postupně místy až oblačno s ojedinělými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 18 až 22 °C. Vát bude mírný, místy až čertvý jižní vítr.

V úterý bude jasno až polojasno, ráno místy mlhy. V Čechách od západu přibývání oblačnosti s ojedinělými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 18 až 22 °C. Vát bude čerstvý jihovýchodní vítr.

Ve středu a ve čtvrtek bude zataženo až oblačno, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C.

V pátek a během víkendu očekáváme polojasno, zpočátku ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 11. října, naznačuje jasnou až polojasnou oblohu, s ranními mlhami nebo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C.

 

frame-scrollup