Teploty klesnou k -15 °C

Teploty klesnou k -15 °C
05.02.2023
Začátek pracovního týdne se bude vyznačovat minimem oblačnosti a nočními minimy až k -15 °C. Denní teploty se budou pohybovat okolo nuly a pozvolna se bude oteplovat.

V pondělí bude polojasno až oblačno, k večeru jasno. Ranní teploty klesnou na -5 až -9 °C, ojediněle až na -12 °C a denní teploty vystoupí na -3 až 1 °C. Vát bude slabý severovýchodní vítr.

V úterý a ve středu bude jasno až polojasno. Ranní teploty klesnou na -8 až -12 °C, ojediněle až na -15 °C a denní teploty vystoupí na -3 až 1 °C. Vát bude slabý severovýchodní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek bude jasno až polojasno. Ranní teploty klesnou na -4 až -8 °C, ojediněle až na -11 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C.

Během víkendu očekáváme polojasno, ojediněle s přeháňkami, většinou od vyšších poloh sněhovými. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 13. února, naznačuje polojasnou až oblačnou oblohu, ojediněle se slabými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C.

frame-scrollup