Teploty ke konci týdne nad 10 °C

Teploty ke konci týdne nad 10 °C
21.10.2015
Počasí ke konci týdne bude zpočátku oblačné, místy s přeháňkami, v sobotu slunečno a teploty nad 10 °C

Za rozpadající se okluzní frontou, která začne počasí ovlivňovat ve čtvrtek od severozápadu, nad naše území postoupí tlaková výše.

Ve čtvrtek bude Polojasno až oblačno, postupně od severozápadu přibývání oblačnosti a později místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V pátek bude polojasno, zpočátku zejména na Moravě ještě oblačno s doznívajícími přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V sobotu bude jasno až  polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C, při nízké oblačnosti okolo 7 °C. Vát bude slabý jihovýchodní vítr.

V neděli očekáváme polojasno, od západu postupně přibývání oblačnosti na oblačno až zataženo, odpoledne od západu místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C. Vát bude slabý západní vítr.

Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí

frame-scrollup