Teploty jako na houpačce

Teploty jako na houpačce
20.11.2023
Počasí do konce týdne bude proměnlivé s přeháňkami, které se přechodně i v nižších polohách vyskytnou ve formě sněhu. Teploty budou jako na houpačce, jednou ve dne okolo nuly, druhý den budou stoupat až k 8 °C.

V úterý bude zataženo až oblačno, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, k večeru postupně od vyšších, na severozápadě už od středních poloh smíšenými nebo sněhovými. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

Ve středu bude oblačno až polojasno, místy se slabými sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na -1 až 3 °C. Vát bude slabý severozápadní vítr.

Ve čtvrtek bude oblačno až zataženo, ojediněle, na severu místy s deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C. Vát bude čerstvý jihozápadní vítr.

V pátek a během víkendu očekáváme proměnlivou, spíše zvětšenou oblačnost, místy s občasným sněžením nebo se sněhovými přeháňkami, které můžou v nižších polohách přecházet ve srážky smíšené. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C, v pátek ještě na 2 až 6 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 27. listopadu, naznačuje oblačnou oblohu, ojediněle se sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C, postupně na -1 až -5 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C, postupně na -1 až 3 °C.

frame-scrollup