Teploty budou vyšší

Teploty budou vyšší
08.04.2023
S novým týdnem začnou teploty stoupat na 10 °C, srážky se budou vyskytovat každý den.

Velikonoční pondělí bude polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C, ojediněle až na -2 °C a denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

V úterý a ve středu bude oblačno až zataženo, na východě přechodně polojasno. Zejména v Čechách místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek bude oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, na hřebenech hor sněhovými. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C.

Během víkendu očekáváme proměnlivou oblačnost, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C, ojediněle až na 15 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 17. dubna, naznačuje polojasnou až oblačnou oblohu, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní tepoty vystoupí na 10 až 14 °C, postupně na 13 až 17 °C.

frame-scrollup