Teploty budou klesat

Teploty budou klesat
30.10.2023
Předpověď počasí na další dny slibuje pozvolné ochlazování a občasné srážky.

V úterý bude zataženo až oblačno s deštěm nebo s přeháňkami, od západu ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teplot klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Ve středu a ve čtvrtek bude polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami. Ráno ojediněle mlhy. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C. Vát bude zpočátku slabý, postupně čerstvý jižní vítr.

V pátek bude zataženo s občasným deštěm, od západu ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 8 až 12 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno až polojasno, v neděli až zataženo s deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 6. listopadu, naznačuje zpočátku polojasnou až oblačnou oblohu, v druhé polovině většinou zataženo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí 9 až 13 °C, postupně na 5 až 9 °C.

frame-scrollup