Teploty budou atakovat 16 °C

Teploty budou atakovat 16 °C
24.02.2019
Po poměrně chladném víkendu, kdy se na velké části území vyskytl zejména v sobotu i celodenní mráz, se teploty s nástupem pracovního týdne vrátí na hodnoty z minulého týdne a maximální teploty se začnou opět dostávat k 10 °C a přechodně i výrazně nad tuto hranici.

V pondělí a v úterý bude skoro jasno až polojasno, přechodně místy až oblačno. Ranní teploty klesnou v pondělí na 0 až -4 °C a v úterý na 2 až -2 °C, ojediněle až na -6 °C. Denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

Ve středu a ve čtvrtek nadále jasno až polojasno, ráno ojediněle mlhy. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C. Vát bude mírný západní až severozápadní vítr.

V pátek a během víkendu očekáváme polojasno až oblačno, zejména v pátek s občasnými přeháňkami, na horách sněhovými. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 4. března, naznačuje polojasno až oblačnou oblohu, přechodně místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 8 až 12 °C, ke konci týdne na 5 až 9 °C.

frame-scrollup