Teploměry ukážou v neděli až 10 °C

Teploměry ukážou v neděli až 10 °C
12.12.2019
Máme před sebou velmi teplý víkend, v neděli vystoupí teploty až na 10 °C. Vysoké teploty však bude kazit čerstvý západní vítr a občasný déšť.

Během víkendu budou přes naše území postupovat od západu frontální systémy, díky kterým k nám bude proudit teplejší vzduch a teploty v neděli vystoupí až na 10 °C. V noci na sobotu bude zataženo až oblačno, zejména v horských oblastech místy se sněhovými přeháňkami. Teploty klesnou na 3 až -1 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý jihozápadní vítr. Sobota přinese zataženo až oblačno, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, které budou v polohách nad 600 m přecházet ve srážky sněhové. Teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Vát bude čerstvý západní vítr.

V noci na neděli očekáváme oblačno až zataženo, k ránu na západě Čech místy s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Teploty klesnou na 4 až 0 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr. Během neděle nás čeká zpočátku zataženo až oblačno, místy s přeháňkami, na horách sněhovými. Během dne postupně ubývání oblačnosti a srážek. Teploty vystoupí na 6 až 10 °C. Vát bude čerstvý západní vítr, který bude během dne slábnout.

frame-scrollup