Teplo vystřídá ochlazení

Teplo vystřídá ochlazení
18.03.2023
Do konce pracovního týdne budou pokračovat vysoké teploty, ale s koncem týdne se začne ochlazovat a na obloze bude více oblačnosti a srážek.

V pondělí bude oblačno až zataženo, ojediněle, postupně místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V úterý a ve středu bude oblačno, místy s deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C, ve středu a ž na 19 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek bude oblačno až zataženo, místy s deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C. Vát bude čerstvý jihozápadní vítr.

Během víkendu očekáváme oblačno až zataženo, místy s deštěm nebo s přeháňkami, na horách postupně sněhovými. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 27. března, naznačuje oblačnou až zataženou oblohu, zpočátku místy, postupně ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C.  

frame-scrollup