Teplo do čtvrtka, v pátek od vyšších poloh zasněží

Teplo do čtvrtka, v pátek od vyšších poloh zasněží
07.01.2014
Do čtvrtka budou denní teploty vystupovat až na 11 °C, v pátek se ochladí a od vyšších poloh začne sněžit

Příliv teplého vzduchu zastaví v noci na pátek studená fronta a začne se ochlazovat. Dnes, tedy v úterý bude zpočátku oblačno až zataženo, místy se slabými přeháňkami. Postupně od západu ubývání oblačnosti a srážek na polojasno. Teploty vystoupí na 6 až 10 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

Ve středu zpočátku oblačno až zataženo, místy s přeháňkami. Na Moravě zpočátku místy zataženo nízkou oblačností. Postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C, při nízké oblačnosti na 5 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

Ve čtvrtek bude oblačno až zataženo, večer na severozápadě s deštěm nebo s přeháňkami, postupně na horách se sněžením. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C.

V pátek očekáváme zpočátku oblačno až zataženo s deštěm nebo s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Během dne od severozápadu ubývání oblačnosti a srážek na polojasno. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup