Teplo a déšť i v příštím týdnu

Teplo a déšť i v příštím týdnu
28.01.2016
Západní proudění bude pokračovat i v příštím týdnu, teploty se budou zpočátku pohybovat okolo 10 °C a přidá se občasný déšť, noční minima klesnou k 0 °C až v půlce týdne

I během příštího týdne očekáváme v západním proudění přechod frontálních systémů přes střední Evropu. Teploty zůstanou vysoké, až v druhé polovině týdne očekáváme noční teploty okolo 0 °C.

V pondělí a v úterý očekáváme oblačno, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. V pondělí zpočátku místy ještě zataženo. Ranní teploty klesnou v pondělí na 8 až 4 °C a v úterý na 9 až 5 °C. Denní teploty vystoupí v pondělí na 9 až 13 °C a v úterý na 7 až 11 °C.

Ve středu a ve čtvrtek očekáváme oblačno až polojasno, ojediněle s přeháňkami, na horách sněhovými. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C.

V pátek a během víkendu očekáváme zpočátku polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami, postupně přibývání oblačnosti s občasným deštěm nebo s přeháňkami, od vyšších poloh smíšenými. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C.

frame-scrollup