Teplé počasí vydrží i na Martina

Teplé počasí vydrží i na Martina
09.11.2018
Pranostika, že „Na svatého Martina, bývá dobrá peřina“, letos určitě nebude platit. Denní teploty se budou blížit k 15 °C a ty noční klesnou většinou mezi 9 až 5 °C. Takto teplé počasí nám vydrží do poloviny příštího týdne a pak se začne pozvolna ochlazovat a o následujícím víkendu očekáváme maxima do 8 °C a ranní minima okolo 0 °C.

V noci na sobotu bude polojasno, místy zataženo nízkou oblačností, ojediněle s mrholením. Teploty klesnou na 8 až 4 °C, při vyjasnění až na 2 °C. Vát bude slabý jihovýchodní vítr. Sobotní počasí bude polojasné, místy zatažené nízkou oblačností, mlhavo, ojediněle s mrholením. Teploty vystoupí na 11 až 15 °C, při nízké oblačnosti okolo 9 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

V noci na neděli oblačno až zataženo, ojediněle s mrholením. Zejména v horských oblastech většinou polojasno. Teploty klesnou na 9 až 5 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr. V neděli na svátek sv. Martina nás čeká zpočátku většinou zatažená obloha nízkou oblačností, místy s mrholením. Během dne protrhávání oblačnosti a srážky jen ojediněle. Teploty vystoupí na 11 až 15 °C. Vát bude mírný jižní vítr.

frame-scrollup