Teplé a slunečné počasí je u konce

Teplé a slunečné počasí je u konce
19.10.2018
Pokud nadále očekáváte slunečné a teplé počasí, tak vás musíme zklamat. Příští dny přinesou sice zpočátku ještě poměrně slušné počasí jen s minimem srážek, teploty však už v neděli nevystoupí nad 15 °C.

Příští dny se budou nést ve znamení poklesu teplot a ojedinělých srážek. V sobotu se denní maxima ještě dostanou nad 15 °C, v neděli však vystoupí už jen na 11 až 15 °C a v dalších dnech půjdou ještě níže a na horách se v příštím týdnu vyskytne i sněžení.

Počasí v noci na sobotu bude polojasné až oblačné, k ránu místy mlhy. Teploty klesnou na 10 až 6 °C. Vát bude slabý severozápadní vítr. Sobota přinese oblačno až zataženo, ojediněle s přeháňkami, ráno místy mlhy. Odpoledne přechodně místy polojasno. Teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V noci na neděli bude polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami. Teploty klesnou na 5 až 1 °C. Vát bude slabý severozápadní vítr. V neděli očekáváme polojasno až oblačno, na Moravě zpočátku až zataženo s ojedinělými přeháňkami a s mlhami. Během dne postupně polojasno. Teploty vystoupí na 11 až 15 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

frame-scrollup