Takový obyčejný listopadový týden

Takový obyčejný listopadový týden
17.11.2019
Příští dny nepřinesou žádné výrazné výkyvy v počasí a čeká nás takový obyčejný listopadový týden, kdy zejména v druhé polovině bude na mnoha místech celý den zataženo nízkou oblačností.

V pondělí bude přes naše území od západu přecházet zvlněná fronta, bude oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Od jihozápadu postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Vát bude mírný jihovýchodní, v Čechách postupně mírný západní vítr.

V úterý bude polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C, na západě až na -1 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C. Vát bude slabý jihovýchodní vítr.

Ve středu a ve čtvrtek bude oblačno až zataženo, přechodně místy polojasno. Ojediněle s deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

V pátek a během víkendu očekáváme polojasno, místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností, která se na mnoha místech udrží po celý den. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C, při malé oblačnosti až na 13 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 25. listopadu, naznačuje polojasnou, přechodně místy až oblačnou oblohu s ojedinělým mrholením. Místy však mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou zpočátku na 6 až 2 °C, postupně na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 6 až 10 °C, postupně na 3 až 7 °C.

 

frame-scrollup