Svatý Martin na bílém koni nepřijede

Svatý Martin na bílém koni nepřijede
04.11.2018
Ani listopadové počasí zatím nepřinese změnu v charakteru počasí a nadále se budeme potýkat na svou dobu s poměrně vysokými teplotami. Svatý Martin na bílém koni nepřijede ani na hory.

Na tuto dobu poměrně teplé počasí bude pokračovat a svatý Martin na bílém koni letos nepřijede ani do horských poloh, protože teploty zůstanou nadále vysoké.

V pondělí polojasno, zpočátku místy, postupně jen ojediněle zataženo nízkou oblačností a mlhavo. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C, při nízké oblačnosti okolo 11 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý jihovýchodní vítr.

V úterý a ve středu bude jasno až polojasno, zpočátku místy, postupně jen ojediněle zataženo nízkou oblačností, ojediněle s mrholením. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C, při nízké oblačnosti jen okolo 11 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý jihovýchodní vítr.

Ve čtvrtek očekáváme zataženo až oblačno, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

V pátek očekáváme většinou zataženo, mlhavo, místy s mrholením, v sobotu a v neděli pak polojasno až oblačno. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C, při zmenšené oblačnosti okolo 3 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 11 až 15 °C, postupně na 10 až 14 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 12. listopadu, naznačuje zpočátku polojasnou, ke konci týdne až oblačnou oblohu s možností ojedinělých přeháněk. Ranní teploty klesnou zpočátku na 8 až 4 °C, postupně na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 9 až 13 °C, postupně na 5 až 9 °C.

frame-scrollup