Studené počasí pokračuje

Studené počasí pokračuje
22.11.2015
I v průběhu následujícího týdne vydrží studenější počasí s teplotami okolo 0 °C

Počasí v průběhu týdne bude pokračovat ve svém studenějším charakteru, kdy se noční teploty udrží většinou pod bodem mrazu a denní teploty vystoupí jen slabě nad nulu.

V pondělí bude oblačno, zejména v Čechách místy se sněhovými přeháňkami. Na Moravě většinou polojasno a srážky jen ojediněle. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C. Vát bude mírný západní až jihozápadní vítr.

V úterý bude polojasno. Ranní teploty klesnou na -1 až -5 °C a denní teploty vystoupí na -1 až 3 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Ve středu a ve čtvrtek očekáváme oblačno, zejména v Čechách místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, od vyšších poloh se sněžením. Na Moravě srážky jen ojediněle. Ranní teploty klesnou ve středu na -1 až -5 °C a ve čtvrtek na 1 až -3 °C. Denní teploty vystoupí ve středu na -1 až 3 °C a ve čtvrtek na 1 až 5 °C.

V pátek a v sobotu očekáváme oblačno až polojasno, ojediněle s přeháňkami, na západě Čech četnějšími. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C, ojediněle až na 5 °C.

V neděli očekáváme oblačno, v Čechách postupně až zataženo, místy s přeháňkami, od středních poloh sněhovými. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 30. listopadu, naznačuje oblačnou oblohu, místy s přeháňkami, od středních poloh většinou smíšenými nebo sněhovými. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C, uprostřed týdne na 1 až 5 °C.

 

frame-scrollup