Studená fronta srazí teploty pod 20 °C

Studená fronta srazí teploty pod 20 °C
18.06.2014
Studená fronta přinese přeháňky nebo občasný déšť a ochlazení pod 20 °C

Počasí u nás ovlivňuje výběžek tlakové výše nad západní Evropou, ve čtvrtek začne postupně počasí ovlivňovat od severozápadu studená fronta. Dnes, tedy ve středu bude jasno až polojasno, odpoledne ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami. Denní teploty vystoupí na 21 až 25 °C. Vát bude slabý severovýchodní vítr.

Ve čtvrtek bude zpočátku polojasno, odpoledne až oblačno s ojedinělými přeháňkami. K večeru na severozápadě postupně přibývání oblačnosti s četnějšími přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 22 až 26 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V pátek bude zpočátku oblačno až zataženo, místy s deštěm nebo s přeháňkami, během dne od severozápadu postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 16 až 20 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V sobotu očekáváme oblačno, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C. V neděli očekáváme zlepšení počasí, obloha bude polojasná beze srážek. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 19 až 23 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup