Studená fronta srazí teploty k 15 °C

Studená fronta srazí teploty k 15 °C
27.05.2014
Další dny budou s častými přeháňkami a s bouřkami, ve čtvrtek se vlivem studené fronty citelně ochladí

Nad střední Evropou se nadále bude udržovat tlaková níže a ve čtvrtek počasí výrazně ovlivní od severu studená fronta. Dnes, tedy v úterý bude zataženo až oblačno s přeháňkami a s bouřkami. Ojediněle srážky a bouřky intenzivnějšího charakteru. Na Moravě přechodně místy až polojasno. Denní teploty vystoupí na 20 až 24 °C, na západě Čech okolo 19 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

Ve středu bude oblačno až zataženo s přeháňkami a s bouřkami, místy s občasným deštěm. Ojediněle srážky a bouřky intenzivnějšího charakteru. Na Moravě přechodně místy až polojasno. Ranní teploty klesnou na 15 až 11 °C a denní teploty vystoupí na 18 až 22 °C, na jihozápadní polovině Čech okolo 16 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Ve čtvrtek bude zpočátku oblačno až zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami, během dne postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Vát bude mírný severní vítr. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.   

frame-scrollup