Studená fronta jen jemně sníží teploty

Studená fronta jen jemně sníží teploty
25.06.2019
Slábnoucí studená fronta ve čtvrtek jen jemně srazí teploty o pár stupňů dolů, začátek prázdnin nabídne slunečnou oblohu a teploty okolo 30 °C, v neděli v podvečer však v Čechách možnost přeháněk a bouřek

Ve středu bude jasno až polojasno, ranní teploty klesnou na 20 až 16 °C a denní teploty vystoupí na 32 až 36 °C. Vát bude slabý, místy až mírný jihozápadní vítr.

V noci na čtvrtek bude nadále jasno až skoro jasno, teploty klesnou na 21 až 17 °C a vát bude slabý severozápadní vítr. Během dne nás bude zpočátku ovlivňovat slábnoucí studená fronta, která jemně srazí teplotu, zpočátku jasno až skoro jasno, ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami a s bouřkami. Během dne však postupně beze srážek. Teploty vystoupí na 28 až 32 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V pátek bude jasno až polojasno, během dne ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 15 až 11 °C a denní teploty vystoupí na 24 až 28 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

Víkend nabídne jasnou až polojasnou oblohu, v neděli postupně s přibýváním oblačnosti a na severozápadě později i s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 15 až 11 °C a denní teploty vystoupí v sobotu na 27 až 31 °C, v neděli na 29 až 33 °C.

 

 

frame-scrollup