Štědrý den teplý a větrný

Štědrý den teplý a větrný
22.12.2017
S víkendem dorazí za teplou frontou od jihozápadu teplý vzduch, který způsobí, že Štědrý den bude velmi teplý, s maximy do 11 °C. Teplo bude kazit jen čerstvý západní vítr.

Během víkendu k nám začne za teplou frontou proudit teplý vzduch od jihozápadu, díky kterému budou teploty na Štědrý den vystupovat až na 11 °C.

V noci na sobotu bude oblačno až zataženo, ojediněle s přeháňkami, na severovýchodě četnějšími. Od středních poloh většinou smíšenými. Teploty klesnou na 2 až -2 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý západní vítr. Během dne bude oblačno až zataženo, místy s přeháňkami. Zpočátku od vyšších poloh se sněžením, postupně ve všech polohách srážky dešťové. Teploty vystoupí na 2 až 6 °C, v Čechách až na 8 °C. Vát bude čerstvý západní vítr.

Noc na neděli přinese oblačnou až zataženou oblohu, místy s přeháňkami. Teploty klesnou na 7 až 3 °C. Vát bude čerstvý západní vítr. Štědrý den bude oblačný až zatažený, ojediněle se mrholením nebo se slabými přeháňkami, na západě Čech přechodně místy až polojasno. Teploty vystoupí na 7 až 11 °C. Vát bude čerstvý západní vítr.

frame-scrollup