Srážky i o víkendu

Srážky i o víkendu
19.09.2012
Srážky se v podobě přeháněk budou vyskytovat až do konce týdne

Srážky se budou vyskytovat až do konce týdne. Ve čtvrtek bude zpočátku jasno až skoro jasno, na východě ještě oblačno s doznívajícími srážkami. Během dne bude přibývat oblačnosti na polojasno až oblačno a zejména na severu a severovýchodě místy s přeháňkami. Ranní minima klesnou na 7 až 3 °C a ojediněle se můžou vyskytovat přízemní mrazíky. Nejvyšší denní teplota vystoupí na 12 až 16 °C.

V pátek bude jasno až skoro jasno, ráno místy mlhy, při vyjasnění místy s přízemními mrazíky. K večeru postupně na severozápadě s přibýváním oblačnosti. Ranní minima klesnou na 5 až 1 °C a nejvyšší teplota vystoupí na 15 až 19 °C.

V sobotu bude zpočátku oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm, nebo s přeháňkami. Odpoledne od západu ubývání oblačnosti a srážek. Noční teploty klesnou na 9 až 5 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C.

Během neděle bude polojasno až oblačno, jen ojediněle se slabými přeháňkami. Ranní minima klesnou na 6 až 2 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C. Aktuální výskyt srážek sledujte zde.

frame-scrollup