Srážek bude méně, teploty mírně porostou

Srážek bude méně, teploty mírně porostou
10.04.2014
Konec týdne bude oproti minulým dnům chladný a srážek bude méně, v příštím týdnu mírné oteplení

Dnes, ve čtvrtek, bude ještě zpočátku zataženo až oblačno s přeháňkami nebo s občasným deštěm, na hřebenech hor se sněžením. Odpoledne od západu ubývání oblačnosti a srážek. Teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

Zítra, v pátek, bude polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C. Během víkendu bude většinou oblačno, místy s přeháňkami, v neděli postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C. V první polovině příštího týdne očekáváme polojasnou až oblačnou oblohu, přechodně místy s přeháňkami, na hřebenech hor přechodně srážky smíšené nebo sněhové. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 12 až 16 °C, postupně na 13 až 17 °C.

V druhé polovině příštího týdne očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

 

frame-scrollup