Sobota připomene léto

Sobota připomene léto
20.04.2018
Máme před sebou převážně slunečný víkend s často letními teplotami, které se budou zejména v sobotu pohybovat okolo 25 °C, v neděli o trochu níže.

Pokud plánujete o víkendu výlet nebo práci na zahradě, počasí vám bude přát, od jihozápadu k nám bude proudit velmi teplý vzduch a v sobotu se místy dočkáme letních teplot nad 25 °C, v neděli se už mírně ochladí a odpoledne a k večeru se můžou ojediněle vyskytnout přeháňky a bouřky, které předznamenají příchod srážek na začátku týdne.

Počasí v noci na sobotu bude jasné, teploty klesnou na 12 až 8 °C. Vát bude slabý proměnlivý. Během dne nadále jasno až polojasno, teploty vystoupí na 23 až 27 °C. Vát bude slabý severní vítr.

Žádnou výraznější změnu nepřinese ani noc na neděli, nadále jasno až skoro jasno. Teploty klesnou na 12 až 8 °C. Vát bude slabý severovýchodní vítr. Ve dne pak skoro jasno až polojasno, odpoledne ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami a s bouřkami. Teploty vystoupí na 20 až 24 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

frame-scrollup