Sobota bohatá na srážky

Sobota bohatá na srážky
05.12.2014
Zejména v sobotu se budou na většině území vyskytovat srážky, většinou od vyšších poloh sněhové

V sobotu počasí od jihu postupně ovlivní okluzní fronta, která přinese srážky na většinu území. V neděli počasí postupně ovlivní nevýrazný výběžek vyššího tlaku vzduchu.

V noci na sobotu bude zataženo, zpočátku na jihu, postupně na většině území s občasným deštěm nebo s přeháňkami, od vyšších poloh smíšenými nebo sněhovými. Na severozápadě Čech srážky jen ojediněle. Teploty klesnou na 3 až -1 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr. 

Během soboty bude zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami, od vyšších poloh smíšenými nebo sněhovými. Ojediněle mlhy. Teploty vystoupí na 1 až 5 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

V noci na neděli bude zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami, od středních poloh smíšenými. Teploty klesnou na 2 až -2 °C. Vát bude slabý severozápadní vítr.

Během neděle bude zpočátku zataženo, ojediněle s přeháňkami, od středních poloh smíšenými. Během dne postupně ustávání srážek a protrhávání oblačnosti. Teploty vystoupí na 0 až 4 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup