Sníh zůstane jen na horách

Sníh zůstane jen na horách
20.11.2022
Závan zimního počasí skončí se začátkem nového týdne, teploty se budou dostávat ve dne k okolí 5 °C a noční teploty se budou pohybovat okolo 0 °C. Srážky, které se budou vyskytovat, budou postupně sněhové jen na horách.

V pondělí bude oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, od středních nebo od vyšších poloh sněhovými. Odpoledne ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

V úterý a ve středu bude oblačno až zataženo, ojediněle polojasno. Místy s deštěm nebo s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme oblačno, místy s přeháňkami, na horách sněhovými. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno, místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 28. listopadu, naznačuje oblačnou oblohu s ojedinělými přeháňkami, na horách sněhovými. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C, v závěru týdne na 2 až 6 °C.

frame-scrollup