Sníh se začne během víkendu vracet

Sníh se začne během víkendu vracet
02.12.2021
Předpověď počasí na víkend slibuje další přísun sněhu na hory, v polohách situovaných níže, bude záležet na tom, jestli jste na východě nebo na západě. Východ území bude chladnější a sněhové vločky budou padat výrazněji níže, než na západě

V noci na sobotu bude jasno až polojasno, od západu přibývání oblačnosti a na západě k ránu se sněžením. Teploty klesnou na -2 až -6 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý jižní vítr. V sobotu bude zataženo, od západu se sněžením, které bude v Čechách v polohách pod 800 m postupně přecházet ve srážky smíšené nebo dešťové. Teploty vystoupí na 0 až 4 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V noci na neděli bude zataženo se sněžením, které bude v Čechách v polohách pod 600 m, na Moravě jen v nižších polohách přecházet místy ve srážky smíšené nebo dešťové. Teploty klesnou v Čechách na 4 až 0 °C, na Moravě na 2 až -2 °C. Vát bude mírný místy až čerstvý jihozápadní vítr. V neděli nás čeká oblačno až zataženo, místy s občasným sněžením, které bude zpočátku v polohách pod 900 m, postupně pod 400 m přecházet ve srážky smíšené nebo dešťové. Na východě Moravy sněžení od středních poloh. Teploty vystoupí na 1 až 5 °C. Vát bude mírný západní vítr.

frame-scrollup