Sníh se vrátí zejména na hory a východ území

Sníh se vrátí zejména na hory a východ území
20.01.2022
Víkend přinese počasí bohaté na srážky, vzhledem k plusovým denním hodnotám na velké části území, se však sněžení bude vyskytovat od vyšších poloh a jen na východě ve všech polohách.

V noci na sobotu bude zataženo až oblačno s občasným sněžením. Teploty klesnou na -2 až -6 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý západní vítr. V sobotu bude oblačno až zataženo s občasným sněžením nebo se sněhovými přeháňkami. Na západě v nižších polohách srážky smíšené. Teploty vystoupí na -2 až 2 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V noci na neděli bude zataženo až oblačno, místy s občasným sněžením nebo s přeháňkami, které budou v Čechách v nižších polohách přecházet i ve srážky smíšené. Teploty klesnou na -1 až -5 °C, v Čechách okolo 2 °C. Vát bude mírný západní vítr. V neděli bude oblačno až zataženo, přechodně ojediněle polojasno. Místy s deštěm nebo s přeháňkami, od vyšších poloh smíšenými nebo sněhovými. Na východě srážky sněhové ve všech polohách. Teploty vystoupí na 2 až 6 °C, na východě okolo -2 °C.

frame-scrollup