Sníh se vrátí

Sníh se vrátí
22.04.2023
Na začátku týdne se přechodně ochladí a na hory, přechodně i do vyšších a středních poloh vrátí srážky sněhové nebo smíšené

V pondělí bude zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami. K večeru na západě ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C. vát bude mírný západní vítr.

V úterý bude oblačno až zataženo, místy až polojasno. Místy s deštěm nebo s přeháňkami, od severozápadu od vyšších poloh sněhovými nebo smíšenými. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Ve středu a ve čtvrtek bude polojasno až oblačno, zpočátku místy s přeháňkami, od vyšších, přechodně od středních poloh smíšenými nebo sněhovými. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C, ve čtvrtek na 11 až 15 °C.

V pátek a během víkendu bude oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, místy přechodně polojasno. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 1. května, naznačuje polojasnou až oblačnou oblohu, místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 C a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C, postupně na 14 až 18 °C.

frame-scrollup