Sníh bude poletovat i během týdne

Sníh bude poletovat i během týdne
04.12.2021
Další přírůstek sněhové pokrývky na horách bude pokračovat i během nadcházejícího týdne. Sněhové vločky budou poletovat i v nižších polohách, ke konci týdne však budou přecházet i do deště.

V pondělí bude v Čechách polojasno až oblačno, na Moravě až zataženo a zpočátku místy se slabým sněžením. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na -1 až 3 °C. Vát bude slabý západní vítr.

V úterý a ve středu, bude oblačno až polojasno, přechodně místy až zataženo se slabým sněžením, které může v nižších polohách přechodně přecházet ve srážky smíšené. Ranní teploty klesnou na -2 až -6 °C a denní teploty vystoupí na -2 až 2 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek bude zataženo až oblačno se sněžením nebo se sněhovými přeháňkami. V nižších polohách budou přechodně přecházet ve srážky smíšené. Ranní teploty klesnou na -2 až -6 °C a denní teploty vystoupí na -2 až 2 °C.

Během víkendu očekáváme zataženo až oblačno, místy se sněžením nebo se sněhovými přeháňkami. V nižších a středních polohách budou přechodně přecházet ve srážky smíšené. Ranní teploty klesnou na -2 až -6 °C a denní teploty vystoupí na -1 až 3 °C.

 

frame-scrollup