Sníh bude na horách přibývat

Sníh bude na horách přibývat
22.01.2023
Denní teploty sice budou vystupovat místy nad nulu, celkový mírný zimní ráz počasí vydrží po celý týden a sněhové podmínky se zejména na horách budou nadále zlepšovat

V pondělí bude zataženo až oblačno, ojediněle se slabými sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na -1 až -5 °C a denní teploty vystoupí na -1 až 3 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

V úterý a ve středu bude zataženo až oblačno, ojediněle se slabými přeháňkami. Místy polojasno. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek bude oblačno až zataženo, přechodně místy polojasno. Místy se sněžením, které může v nižších polohách přecházet ve srážky smíšené. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na -2 až 2 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno až zataženo, místy se sněhovými přeháňkami nebo s občasným sněžením. Ranní teploty klesnou na -3 až -7 °C a denní teploty vystoupí na -2 až 2 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 30. ledna, naznačuje zpočátku zataženou oblohu se sněžením, postupně proměnlivou oblačnost beze srážek. Ranní teploty klesnou -3 až -7 °C, postupně na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí -4 až 0 °C, postupně na -2 až 2 °C.

 

 

frame-scrollup