Sníh a mráz nikde

Sníh a mráz nikde
12.02.2024
Výhled počasí na další dva týdny nedává téměř žádné naděje na návrat pravého zimního počasí, a tak bude nadále teplo a denní maxima se budou pohybovat okolo 10 °C.

V úterý bude polojasno až oblačno, zpočátku místy ještě zataženo s doznívajícími přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

Ve středu bude oblačno až zataženo, na východě až polojasno. Na západě místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C, při vyjasnění ojediněle až na -4 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek bude zataženo až oblačno, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Vát bude mírný jižní vítr.

Během víkendu očekáváme zataženo až oblačno, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 19. února, naznačuje zpočátku zataženou oblohu s občasným deštěm nebo s přeháňkami, postupně polojasno až oblačno a srážky ojediněle. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C, postupně na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C, postupně na 2 až 6 °C.

frame-scrollup