Sněžení v druhé půlce týden, teploty většinou mrazivé

Sněžení v druhé půlce týden, teploty většinou mrazivé
01.02.2015
Zima vydrží po celý týden, ve druhé polovině na většině území sněžení nebo sněhové přeháňky

V pondělí a v úterý bude oblačno až polojasno, přechodně místy až zataženo, během dne místy se slabými sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na -2 až -6 °C, při vyjasnění a na sněhové pokrývce ojediněle až na -9 °C a denní teploty vystoupí v pondělí na -1 až 3 °C, v úterý na -2 až 2 °C.

Ve středu bude zpočátku polojasno, postupně od jihu přibývání oblačnosti se sněžením, které se během odpoledne a večera rozšíří na většinu území. Ranní teploty klesnou na -4 až -8 °C, při vyjasnění a na sněhové pokrývce ojediněle až na -10 °C a denní teploty vystoupí na -3 až 1 °C.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme zataženo až oblačno se sněžením nebo se sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na -3 až -7 °C a denní teploty vystoupí na -4 až 0 °C.

Během víkendu očekáváme většinou polojasno, v sobotu ještě zpočátku místy až oblačno se sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na -4 až -8 °C, při vyjasnění a na sněhové pokrývce ojediněle až na -12 °C a denní teploty vystoupí na -4 až 0 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 9. ledna, naznačuje polojasno, ke konci týdne přechodně se zvětšenou oblačností a se sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou zpočátku na -4 až -8 °C, postupně na -2 až -6 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na -4 až 0 °C, postupně na -2 až 2 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup