Sněžení se vrací

Sněžení se vrací
11.01.2017
Druhá polovina týdne přinese zvětšenou oblačnost a občasné sněžením. Teploty vystoupí přechodně ve dne slabě nad nulu.

Ve čtvrtek bude oblačno až zataženo, místy se sněhovými přeháňkami, k večeru v Čechách od západu přibývání sněžení. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C, na Moravě na -5 až -9 °C. Denní teploty vystoupí na -1 až 3 °C. Vát bude mírný západní vítr, který bude během dne slábnout. Na horách zpočátku čerstvý západní vítr.

V pátek bude oblačno až zataženo, během dne přechodně místy polojasno. Místy se sněhovými přeháňkami, na horách s občasným sněžením. V nižších polohách zpočátku srážky mrznoucí nebo smíšené. Odpoledne ubývání srážek. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C, v Čechách ojediněle okolo 1 °C a denní teploty vystoupí na -2 až 2 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý jihozápadní vítr.

V sobotu bude oblačno až zataženo s občasným sněžením nebo se sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na -1 až -5 °C, na Moravě na -4 až -8 °C a denní teploty vystoupí na -2 až 2 °C. Vát bude zpočátku čerstvý, postupně mírný západní vítr.

Během neděle očekáváme oblačno až zataženo, místy s občasným sněžením nebo se sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na -5 až -9 °C, ojediněle až na -11 °C a denní teploty vystoupí na -4 až 0 °C. Vát bude mírný západní vítr.

frame-scrollup