Sněžení se na hory vrátí

Sněžení se na hory vrátí
06.12.2020
Teploty se po víkendových maximech okolo 10 °C začnou opět snižovat a do horských oblastí se postupně vrátí opět sněžení, které se přechodně vyskytne místy už od středních poloh.

Pondělí bude oblačné až zatažené, od jihozápadu s deštěm nebo s přeháňkami. Postupně ubývání srážek a protrhávání oblačnosti. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

V úterý bude oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, na horách srážky sněhové. Zpočátku místy polojasno. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

Od středy do pátku bude zataženo až oblačno, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, od vyšších poloh se sněžením nebo s deštěm se sněhem. Na západě přechodně srážky sněhové od středních poloh. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C.

Během víkendu očekáváme zataženou až oblačnou oblohu s občasným deštěm nebo s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 14. prosince, naznačuje zataženou oblohu s občasným deštěm nebo s přeháňkami, zpočátku od vyšších, postupně od středních poloh sněhovými. Ranní teploty klesnou zpočátku na 3 až -1 °C, postupně na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 2 až 6 °C, postupně na 0 až 4 °C.

frame-scrollup