Sněžení a mráz opět na začátku týdne

Sněžení a mráz opět na začátku týdne
29.03.2020
Na začátku týdne k nám bude proudit od severu studený vzduch, jehož příliv bude v polovině týdne slábnout a začne se opět výrazněji oteplovat. Denní maxima o víkendu vystoupí opět k 10 °C.

V pondělí bude zpočátku oblačno, místy se sněhovými přeháňkami. Během dne postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C. Vát bude mírný severní vítr.

V úterý nás čeká polojasná obloha, přechodně místy až oblačno s ojedinělými přeháňkami, většinou sněhovými. Ranní teploty klesnou na -4 až -8 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C. Vát bude slabý severní vítr.

Ve středu a ve čtvrtek bude jasno až polojasno. Ranní teploty klesnou na -2 až -6 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C, ve čtvrtek až na 11 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

V pátek a během víkendu očekáváme jasno až polojasno, přechodně místy až oblačno. Ranní teploty klesnou 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 6. dubna, naznačuje polojasnou až oblačnou oblohu, přechodně místy až zataženo s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou zpočátku na 6 až 2 °C, postupně na 9 až 5 °C. Denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C.

frame-scrollup