Sněhové vločky slétnou i do středních poloh

Sněhové vločky slétnou i do středních poloh
21.11.2021
V pondělí se se studenou formou výrazněji změní počasí, srážky začnou přecházet zpočátku na horách, postupně i ve středních polohách ve smíšené nebo sněhové. Žádné přívaly sněhu se však konat nebudou.

V pondělí bude zataženo s přeháňkami, zpočátku na horách, postupně od vyšších poloh sněhovými nebo smíšenými. Odpoledne od severozápadu ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Vát bude slabý severní vítr.

V úterý a ve středu bude polojasno až oblačno, zpočátku ojediněle s přeháňkami, od středních poloh smíšenými nebo sněhovými. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C. Vát bude mírný severní, postupně jihovýchodní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek bude oblačno až zataženo, místy mlhavo. V pátek s deštěm nebo s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C.

Během víkendu očekáváme zataženo až oblačno, místy s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 29. listopadu, naznačuje zataženou až oblačnou oblohu, místy s přeháňkami, zpočátku od středních poloh, postupně jen na horách sněhovými. Ranní teploty klesnou zpočátku na 0 až -4 °C, postupně na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 1 až 5 °C, postupně na 3 až 7 °C.

frame-scrollup