Sněhové vločky se vrátí na hory

Sněhové vločky se vrátí na hory
04.03.2024
Počasí v příštích dnech přinese o trochu nižší teploty, než na které jsme si zvykli v minulých dnech a na horách se bude déšť měnit ve sníh. Žádný návrat zimního počasí se však nekoná a přiblížíme se jen k normálním teplotám pro toto období

V úterý bude oblačno až zataženo, místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C, na jižní Moravě až na 14 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

Ve středu bude polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami, na horách sněhovými. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C. Vát bude slabý severovýchodní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek bude jasno až polojasno, zpočátku místy ještě až oblačno s ojedinělými přeháňkami, na horách sněhovými. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C, v pátek ojediněle až na -4 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C.

Během víkendu bude polojasno až oblačno, v neděli místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 11. března, naznačuje proměnlivou oblačnost, zpočátku místy, postupně ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C, postupně na 7 až 3 °C a denní teploty vstoupí na 5 až 9 °C, postupně na 8 až 12 °C.

frame-scrollup