Slunečné a teplé počasí skončí

Slunečné a teplé počasí skončí
18.10.2017
Slunečné a teplé počasí skončí, o víkendu se postupně zatáhne, přidají se občasné srážky a ochladí se.

Vliv tlakové výše bude ke konci týdne slábnout a počasí začne o víkendu pozvolna ovlivňovat od západu zvlněná studená fronta.

Ve čtvrtek bude jasno až skoro jasno, místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností, ojediněle s mrholením. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 16 až 20 °C, při nízké oblačnosti okolo 13 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

Během pátku nás čeká jasno až polojasno, místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností, odpoledne na západě Čech postupně oblačno. Ojediněle s mrholením. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C, při nízké oblačnosti okolo 13 °C. Vát bude slabý jihovýchodní vítr.

V sobotu bude polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností, ojediněle s mrholením. Odpoledne od západu přibývání oblačnosti a později na západě Čech místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C, při nízké oblačnosti okolo 13 °C. Vát bude slabý jižní vítr.

V neděli nás čeká oblačno až zataženo, od západu místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C, na východě Moravy až na 16 °C. Vát bude mírný západní vítr.

 

frame-scrollup