Slunečné a teplé počasí končí

Slunečné a teplé počasí končí
14.09.2016
Slunečné a teplé počasí ukončí v pátek od západu studená fronta, která přinese velkou oblačnost, srážky a ochlazení.

Ve čtvrtek bude jasno až skoro jasno, k večeru v Čechách od západu přibývání oblačnosti. Ranní teploty klesnou na 15 až 11 °C a denní teploty vystoupí na 25 až 29 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

V pátek začne přes naše území od západu přecházet zvlněná studená fronta, která ovlivní počasí během celého víkendu. Studená fronta ukončí velmi teplé počasí první poloviny září. Během dne bude oblačno až zataženo, od západu místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, ojediněle s bouřkami. Na Moravě zpočátku ještě jasno až polojasno. Ranní teploty klesnou na 15 až 11 °C a denní teploty vystoupí na 24 až 28 °C, od západu ochlazování.

V sobotu očekáváme zataženo až oblačno s deštěm nebo s přeháňkami, zpočátku srážky místy vydatnější. Ranní teploty klesnou na 15 až 11 °C a denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Během neděle bude pokračovat počasí s velkou oblačností a s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Během dne od západu postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 14 až 10 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

 

frame-scrollup