Slunečná obloha a růst teplot v příštích dnech

Slunečná obloha a růst teplot v příštích dnech
14.04.2019
Počasí v novém týdnu přinese změnu, po zataženém víkendu ubude oblačnosti a čeká nás většinou polojasná až jasná obloha, s minimem srážek a s teplotami postupně okolo 20 °C.

V pondělí nás už bude ovlivňovat okraj tlakové výše se středem nad severní Evropou a bude tomu odpovídat i počasí, po zataženém víkendu nás čeká polojasná, postupně místy až jasná obloha. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C, ojediněle až na -1 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C. Vát bude mírný východní až severovýchodní vítr.

V úterý bude jasno až skoro jasno, ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C, ojediněle až na -3 °C a denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C. Vát bude mírný východní vítr.

Ve středu nadále jasno až polojasno, ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C. Vát bude mírný východní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme jasno až polojasno, ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C.

Během víkendu očekáváme polojasno, ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 16 až 20 °C.

Výhled na týden od pondělí 22. dubna, naznačuje polojasnou oblohu, uprostřed týdne přechodně až oblačno a místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou zpočátku na 7 až 3 °C, postupně na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 16 až 20 °C, postupně na 18 až 22 °C.

 

frame-scrollup