Slunce vystřídá v pátek déšť, na horách sníh

Slunce vystřídá v pátek déšť, na horách sníh
15.02.2017
Slunečná obloha vydrží do čtvrtka, v pátek k nám dorazí od západu studená fronta, která přinese velkou oblačnost a srážky.

Slunečné počasí způsobené tlakovou výší, pokazí v pátek od západu postupující studená fronta, která přinese srážky, od vyšších poloh smíšené nebo sněhové.

Ve čtvrtek bude jasno až polojasno, ojediněle zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na -2 až -6 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C. Vát bude slabý západní vítr.

V pátek bude oblačno až zataženo, od severozápadu s občasným deštěm nebo s přeháňkami, od vyšších poloh smíšenými nebo sněhovými. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C, na západě Čech okolo 1 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Během soboty nás čeká oblačná až zatažená obloha, zpočátku místy, postupně jen ojediněle s přeháňkami, od vyšších poloh smíšenými nebo sněhovými. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V neděli očekáváme většinou polojasno, ráno ojediněle mlhy. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Vát bude mírný západní vítr.

frame-scrollup