Slunce vydrží do soboty, teplo do neděle

Slunce vydrží do soboty, teplo do neděle
31.08.2016
Teplo vydrží až do neděle, slunečná obloha jen do soboty, v neděli velká oblačnost a srážky.

Počasí ke konci týdne bude ovlivňovat tlaková výše, až během neděle pronikne do střední Evropy brázda nízkého tlaku vzduchu, která pokazí nedělní počasí, které tak bude s velkou oblačností a postupně se srážkami.

Ve čtvrtek bude skoro jasno až polojasno, ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 24 až 28 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr. Během pátku nás čeká polojasno, odpoledne ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 14 až 10 °C a denní teploty vystoupí na 24 až 28 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

V sobotu bude polojasno, ranní teploty klesnou na 15 až 11 °C a denní teploty vystoupí na 25 až 29 °C, ojediněle až na 30 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

V neděli očekáváme zpočátku polojasno, od západu postupně přibývání oblačnosti až na zataženo s přeháňkami nebo s občasným deštěm a místy i s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 16 až 12 °C a denní teploty vystoupí na 27 až 31 °C. Vát bude mírný západní až severozápadní vítr.

frame-scrollup